Ardeko

Przedstawiamy Wam Ardeko – mistrzów pięknych wnętrz, z którymi współpracujemy z dumą i zaufaniem. To kameralna rodzinna firma, której pasją jest tworzenie wyjątkowych przestrzeni pełnych uroku i estetyki. Wraz z nimi, jako Loxmax, mamy zaszczyt prezentować Wam niepowtarzalne kolekcje tkanin dekoracyjnych i tapet, kolekcje dywanów oraz designerskie rozwiązania do okiennych przesłon.

Jako eksperci w dziedzinie automatyki przesłon okiennych, cieszymy się, że możemy współpracować z Ardeko, które oferuje wyjątkowe karnisze elektryczne, żaluzje i rolety na pilota. Ich podejście do designu łączy pasję i kunszt z najwyższą jakością materiałów, co sprawia, że każde wnętrze staje się nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i praktyczne.

Wspólnie z Ardeko dbamy o każdy detal i najdrobniejszy element wystroju, aby Wasze wnętrza były wyjątkowe i oddawały Wasz indywidualny styl. W ich warszawskim salonie, na ul. Elbląskiej 67, czeka na Was prawdziwa uczta dla zmysłów – tysiące wzorów tkanin i tapet od najlepszych światowych marek, starannie wyselekcjonowanych przez ekspertów z Ardeko.

Nasi klienci doceniają nie tylko bogatą ofertę Ardeko, ale również ich profesjonalne doradztwo i zaangażowanie na każdym etapie projektu. Tworzenie wnętrz z Ardeko to wyjątkowa podróż, podczas której inspiracja i kreatywność spotykają się z rzemiosłem i precyzją.

Zachęcamy Was do odwiedzenia salonu Ardeko i poznania ich pasji i zaangażowania w tworzenie pięknych wnętrz. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nimi pozwoli Wam odkryć nowe wymiary designu i stworzyć unikalne i pełne harmonii przestrzenie, które będą odbiciem Waszych marzeń i osobowości. Wybierając Ardeko, wybieracie jakość, elegancję i niezwykłą estetykę, która wypełni Wasze wnętrza magią i wyjątkowym charakterem.

Zdjęcie WhatsApp 2023-08-07 o 22.57.152
Showhome
Koronowo
Oszczęność msc
0 kWh
Automatyzacja w bloku z PRL? To możliwe!
Warszawa
Oszczęność msc
0 kWh
Przyszłość stoi komfortem – a komfort automatyką. Inteligentne mieszkanie w nowym budownictwie
Szczecin
Oszczęność msc
0 kWh
Wiktor Pytlowski

Z wykształcenia jestem automatykiem i robotykiem po Warszawskim MEILu, a ekspertyzę w branży automatyki budynkowej wzmocniłem jeszcze podczas pracy w renomowanej, międzynarodowej firmie Loxone. Jako Partner Coach w oddziałach Bytomia i Warszawy, byłem nieodłącznym łącznikiem pomiędzy partnerami instalacyjnymi a firmą. Dzięki zaawansowanej wiedzy i umiejętnościom, potrafiłem odnaleźć rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych problemów spotykanych w dzisiejszych instalacjach domowych, a także w projektach komercyjnych, takich jak hotele, restauracje i obiekty biurowe.

Jednym z moich najbardziej imponujących osiągnięć jest kompleksowe zaprogramowanie Warszawskiego biura Loxone o powierzchni ponad 750 metrów kwadratowych. To drugie największe i najbardziej złożone biuro Loxone na świecie! 

Poza światem profesjonalnym, czerpię radość z posiadania systemu automatyki Loxone we własnym domu. Dzięki temu doświadczeniu osobistemu, doskonale rozumiem wyzwania, jakie stoją przed klientami i potrafię dostarczyć rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy.

Nieustannie rozwijam swoje pasje i angażuję się w żeglarstwo śródlądowe i morskie. Jako instruktor żeglarstwa, dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi pasjonatami.

Marcin Jędryczka

Jestem absolwentem Automatyki i Robotyki na wydziale Mechatroniki Politechniki Koszalińskiej na poziomie inżynierskim, oraz wydziału elektrycznego o profilu Trakcja Elektryczna Politechniki Gdańskiej na poziomie magisterskim. Dodatkowo, ukończyłem studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego i wziąłem udział w wielu kursach z zakresu optymalizacji zużycia energii.

Moje życie to pasjonujący świat projektów, które się przenikają. Jestem doświadczonym technicznym managerem, który może pochwalić się sukcesami w projektach o wartości sięgającej 2 miliardów złotych. Specjalizuję się w projektach związanych z pojazdami szynowymi – jestem odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Najważniejsi są dla mnie ludzie. Dążę do długofalowej współpracy i charakteryzuje mnie perspektywiczne myślenie. 

Jednym z najbardziej interesujących projektów w mojej karierze było stworzenie pierwszego niskopodłogowego elektrycznego tramwaju w Polsce, w których zaprojektowałem pełną instalację oraz oprogramowanie. Ponadto, miałem okazję zrealizować dwa największe kontrakty tramwajowe w Europie dla jednego miasta, obejmujące razem ponad 300 tramwajów, o łącznej wartości projektu przekraczającej 3 miliardy złotych.

Poza pracą, jestem dumnym tatą czterech wspaniałych dzieciaków. Moje pasje to boks i jazda na rowerze. Cenię aktywność fizyczną i regularnie oddaję się tym zajęciom, które dostarczają mi radości i wyrównują życie w pełnym tempie.